Rahat Ve Sıcak Bir Yemek Odası Dekorasyonu

Ağustos 8, 2023 0 Yazar: admin

Rahat bir halıya sahip modern bir yemek setini yumuşatın. Şık, modern mekanlar, burada gösterilen muhteşem Fas halısı gibi el yapımı unsurlarla dengelendiğinde en çok evde görünmektedir. Büyük bir teraryum ve renkli sanat, hala modern estetikle uyum halindeyken kişiliği getirir.

 

Uygun Renkte Duvarlar

 

Geniş bir alanı ısıtmak için zengin duvar rengini kullanın. Büyük bir yemek odası olabilir ses (o büyük tablo için daha fazla yer var olacağını siz gözünüzü var) iyi ama soğuk hissedebilirsiniz. Kabuk-kahverengi duvarlar bu rustik ahır tarzı yemek salonunda sıcaklığı ortaya çıkarır, ancak derinlikteki herhangi bir ton, dekorasyon bir alanda daha sakin bir his yaratır. Akustiğe yardımcı olmak için yumuşak bir halı ve kalın, katmanlı pencere kaplamaları kullandığınızdan emin olun.

 

Bir pencere koltuğu ile güneşli bir noktadan yararlanın. Yemek odanız çok fazla doğal ışık alırsa, sadece akşam yemeği saatinde odayı kullanırsanız kayıp olabilirsiniz. Rahat, minderli bir pencere koltuğunu yerleştirin ve yeni favori okuma köşesi olabilir. Bir pencere koltuğu, çocukların hala yemeğindeyken, yemek yedikten sonra kaymasını sağlamak için harika bir yerdir.

 

Boyalı şeritler ile düz, bir oda kadar canlandırın. Bir mülayim odaya biraz mimari ilgi yaratmak için iki ton tonda geniş duvar çizgilerini boyayın. Duvarlar üzerinde simetrik bir sanat düzenlemesini, çok yoğun görünmeden güçlü yatay çizgilere uyacak şekilde ekleyin.

 

Dolap Ve Aksesuar

 

Beklenmeyen bir yerde bir pinboard kullanın. Mevcut anlık görüntüleri tutmak için bir corkboard getirerek yemek odaları kişisel olmayan olması gerektiği söylenmemiş kuralına diren. Konuklar akşam yemeğinde konuşmak için sıcak bir şeyler yapmaktan memnun kalacaklardır!

 

Bir dolap meraklısıysanız içini çeşitli aksesuarlar ekleyin. Aksesuarlar odanın tonunu ayarlayabilir, bu yüzden o Çin dolabını doldurmadan önce yaratmak istediğiniz ruh halini düşünün. Alanınızı gevşetmek için koleksiyonlarınızı mükemmel bir sıradan ziyade biraz gelişigüzel bir şekilde istiflemeyi seçin. En üstünden bolca örülen bir çelenk ve topuzdan asılan daha fazla süslemeler burada eğlenceli atmosfere katkıda bulunuyor. Doğadan ilham alan organik bir görünüm için güzel taşları, yosunları ve yapraklarını kirli yiyecek yığınlarına kullanın.