Açık Lise Test Çöz mobil uygulaması yayınlandı.

Haziran 22, 2023 0 Yazar: admin

Açık Lise Test Çöz Android ve IOS işletim sistemlerine uygun olarak geliştirilen mobil uygulaması, ‘Google Play’ ile ‘App Store’ üzerinden ilk kez kullanıma sunuldu.

Açık Lise Test Çöz açık öğretim lisesi öğrencileri için hazırlanmış ve açık lise hakkında bilgiye daha hızlı erişebilecek.

‘Google Play’ ve ‘App Store’ üzerinden yayınlanan mobil uygulamayla açık öğretim lisesi öğrencileri akıllı telefonlarını kullanarak online testleri, duyuruları, haberleri takip edebilecek, etkinliklerinden haberdar olacak, akademik takvim, not durum bilgisi gibi bilgilere kolayca ulaşabilecek.

Uygulama ile önemli duyurular mesaj atılarak tüm öğrencilere artık anlık olarak iletilecektir. Bu şekilde öğrenciler açık öğretim lisesinde daha etkin bir şekilde eğitimlerini tamamlayacaktır.

AcikLiseTestCoz.Com tarafından ilk kez uygulamaya konulan mobil uygulamanın bilgiye kolay ve hızlı erişimi daha da kolaylaştıracağının altını çiziyoruz. Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi ve Açık İmamhatip Lisesi öğrencilerinin deneyimleri ön planda tutularak geliştirilmeye devam edecektir.

Açık Lise Test Çöz  “aciklisetestcoz.com web sitesi gelişen teknolojik eğilimlere uygun olarak yenilenmesinin ardından, Android ve IOS işletim sistemlerine uygun olarak geliştirilen uygulamayı da yayına aldı. Tüm iletişim araçlarında daha kaliteli ve kolay bir kullanım sağlanacağı uygulamayla öğrencilerimiz, aradıkları bilgiye kolayca ulaşma imkânı sunuldu. Her gün daha iyisi için gayret gösterdiğimiz Açık Lise Test Çöz uygulamanın geliştirilmesinde siz değerli aöl öğrencilerinin tavsiyeleri üzerine hazır hale getiriliyor..”.

Açık Lise Test Çöz uygulama sistemleri altyapısını güçlendirmek için son üç yılda en üst düzeyde geliştirilmeleri sağlandı ve yatırım yapıldı, “Yapılan yatırımlar sonucunda son 3 yılda internet hızında 3 kata varan bir artış olurken, kablosuz bağlantı kapsama alanı genişletildi.”

Açık Lise Test Çöz uygulamamızda Açık öğretim lisesi öğrencileri için çıkmış sınav sorularından hazırlanmış online testler yer alıyor. Uygulamayı kullanan öğrenciler hangi derslerden sınava girecekse o dersleri kendi paneline ekleyebiliyor. Bu şekilde çalışması gereken sınavlara daha rahat bir şekilde ulaşıyor. Soru arama özelliği ile çıkmış sınav sorularını arayabilirsiniz.

Android için uygulamayı ücretsiz olarak edinmek için tıklayınız…

IOS için uygulamayı ücretsiz olarak edinmek için tıklayınız…